Oferta

Badanie wzroku

W naszych gabinetach przeprowadzamy kompleksowe badania wad wzroku. Doświadczona kadra lekarzy okulistów dysponująca nowoczesnym sprzętem diagnostycznym jest do Państwa dyspozycji.

Specjalizujemy się w leczeniu wad wzroku już u najmłodszych dzieci.

Zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem zeza, niedowidzenia oraz oczopląsu u dzieci i dorosłych.

Oprawy

Posiadamy różne kolekcje opraw okularowych zgodnych z panującymi trendami.
Różnorodność kształtów i kolorów oraz fachowa porada ułatwi wybór okularów zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Oprawy dla dzieci

Barbie, Hello Kitty, Fisher Price, TransFormes, Vinx, NY Yankees, Excel, Liv Levant,Nike, Adidas,Levis

Mamy oprawy wielu prestiżowych marek :

Giorgo Armani, Hugo Boss, Dior, Dawidoff, Etnia Barcelona, Gucci, Jaguar, Ray Ban, Vogue, Mexx, Police, Lacosta, Nike, More More, St.Oliver, Ana Hicmann, Nazareno Corsini

oraz oprawy polskich producentów

Auster,Binokl, Dek Optica, Liv Levant

Soczewki okularowe

Oferujemy szeroką gamę zaawansowanych technologicznie najwyższej jakości produktów, dostosowanych do Państwa potrzeb i zapewniających maksymalny komfort widzenia.

Powłoki antyrefleksyjne są uszlachetnieniem stosowanym w celu wyeliminowania rozproszonych odbić światła na powierzchni soczewek, co wpływa na zwiększenie ilości światła przechodzącego przez soczewkę i zwiększenie kontrastu widzenia.

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe zapewniają komfortową i wygodną korekcję wady wzroku.Co więcej są proste i łatwe w użyciu,praktycznie każdy może je nosić.Dzięki nim macie możliwośc wyraźnego widzenia bez ograniczeń-możecie cieszyć się życiem dokładnie tak jak macie na to ochotę.

Oferujemy soczewki kontaktowe takich marek jak:

Ciba Vision, Johnson&Johnson, Cooper Vision,

Prowadzenie intensywnego trybu życia może być BARDZO wyczerpujące: spędzanie długich godzin w biurze przed komputerem, spotkania ze znajomymi, uprawianie aktywności sportowych lub zajęcia w szkole czy na uczelni. Przy tak nieprzewidywalnym rozkładzie dnia używanie soczewek zgodnie z zaleceniami Specjalisty może być prawdziwym wyzwaniem. Na szczęście jest AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA, oddychające soczewki kontaktowe, które pomogą zapewnić Ci bezpieczeństwo, którego potrzebujesz przy prowadzeniu intensywnego trybu życia. Teraz jeszcze bardziej komfortowe** i przepuszczające najwięcej tlenu do oka spośród wszystkich dostępnych miękkich soczewek kontaktowych dla zdrowia Twoich oczu. Te soczewki stworzone są do ciągłej pracy.

Jednodniowe soczewki kontaktowe z formuła nawilżająca, przeznaczone do codziennej wymiany. Ostre widzenie Soczewki kontaktowe Focus® DAILIES® niwelują zamazany obraz i zapewniają doskonałą ostrość widzenia. Komfort Specjalny system Aqua Comfort™ zapewni Twoim oczom długotrwale nawilżanie. Z każdym mrugnięciem oka uwalniany jest środek nawilżający, dzięki któremu odczuwasz komfort od momentu założenia soczewki do zdjęcia jej z oka. Higiena, zdrowie Soczewki Focus® DAILIES® to łatwy i zdrowy sposób noszenia soczewek. Codzienne rano zakładasz nowa parę soczewek, a wieczorem wyrzucasz. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z wrażliwymi oczami i skłonnością do alergii.

Okulary przeciwsłoneczne

Oferujemy markowe okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV i polaryzacją.

Akcesoria optyczne.

Chusteczki i płyny do czyszczenia szkieł, etui, nakładki polaryzacyjne i fotochromowe, plastry, obturatory i zasłonki na oczy dla dzieci, łańcuszki i sznureczki.